Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie


Nagłówek

Aktualności

XXVI Targi Pracy - podsumowanie

W dniu 5.06.2019 r. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie po raz XXVI zorganizował Targi Pracy.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 2019 - podsumowanie

Działania Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 10-12.05.2019 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie wyróżniony przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wsparcie pracodawców w ramach środków KFS w 2018 roku.

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie jako jedyny z województwa małopolskiego otrzymał wyróżnienie za wsparcie pracodawców inwestujących w kształcenie ustawiczne swoje własne i pracowników w ramach środków...

Tarnowska Akademia Pracy Aktywnych Seniorów

Propozycja Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie dla osób pobierającym świadczenia emerytalne.

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie poszukuje kandydatów do różnych form służby wojskowej

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Tarnowie prowadzi nabór do: Terytorialnej Służby Wojskowej, Służby Przygotowawczej, Zawodowej Służby Wojskowej.

Szlachetna Paczka 2018

Dyrekcja oraz Pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie po raz szósty włączyli się do ogólnopolskiej akcji świątecznej pomocy – realizowanej pod nazwą „Szlachetna paczka".

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie informuje, że w 2018 roku wyczerpał pulę środków przeznaczoną na realizację aktywnych form przeciwdziałaniu bezrobociu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - podsumowanie

12-18 listopada 2018 r. w Polsce, podobnie jak w ponad 170 krajach na całym świecie, został zorganizowany Światowy Tydzień Przedsiębiorczości.12-18 listopada 2018 r. w Polsce, podobnie jak w ponad 170...

Europejskie Dni Pracodawców 2018

W dniach 5-9 listopada 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie zorganizował w ramach Europejskich Dni Pracodawców wydarzenia których celem było wspieranie współpracy pomiędzy pracodawcami i publicznymi służbami zatrudnienia.

Spotkanie dla pracodawców w ramach Europejskich Dni Pracodawców

W ramach Europejskich Dni Pracodawców Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie zorganizował w dniu 7 listopada 2018 r. spotkanie dla pracodawców lokalnego rynku pracy.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę